Hírek
Személyes
Írások, interjúk
Országgyűlés
Választókerület
Képtár
Érdekesség
Elérhetőség
Hírek, aktualitások
Kisiskolások versenye a Népfőiskolán
2019. március 14.

 

Töretlen a népszerűsége a kisnyelvészek és kismatematikusok versenyének a hazai és a határon túli kisiskolások körében.

A megmérettetést tizenöt éve rendezi meg nagy érdeklődés mellett a Népfőiskola Alapítvány és a Bács-Kiskun Megyei Kisiskolások Közművelődési Egyesülete.

Az idei verseny döntőjében húsz település hetven diákja mérte össze a tudását. A négy levelezős forduló után minden iskolából a legjobban teljesítő 3. és 4. osztályos tanuló nyerte el a döntőben való részvétel lehetőségét - tájékoztatta a Petőfi Népét Pálinkó Gyuláné, a verseny szervezője. Azt is elmondta, a verseny népszerűsége annak is köszönhető, hogy a megmérettetés mellett számos érdekes program és kikapcsolódás várja a diákokat a lakiteleki Népfőiskolán. (Petőfi Népe)

 

Szikszai László levelezős verseny helyezettjei 2019. március 6.
Kisnyelvész 3. osztály:
1. Németh Natália – Kisiratos
2. Patik Krisztián – Ágasegyháza
3. Bakró Tibor – Fülöpjakab és
Dobai Cintia – Homokmégy
Kisnyelvész 4. osztály:
1. Turopoli Rihárd – Homokmégy
2. Harmath Andrea – Fülöpjakab
3. Csendes Ildikó – Nagybánya (Erdély) és
Mihályi Timea – Bögöz (Erdély)
Kismatematika 3. osztály:
1. Tóth Áron – Pécska (Erdély)
2. Drasztyl Veronika – Arad (Erdély)
3. Horváth Botond – Soltszentimre
Kismatematika 4. osztály:
1. Bránya Zsombor – Tabdi
2. Farkas Zsombor – Nagyzerind (Erdély)
3. Siplika Réka - Szabadka

Szikszai László levelezős verseny helyezettjei:

Kisnyelvész 3. osztály:

1. Németh Natália – Kisiratos

2. Patik Krisztián – Ágasegyháza

3. Bakró Tibor – Fülöpjakab és

Dobai Cintia – Homokmégy

Kisnyelvész 4. osztály:

1. Turopoli Rihárd – Homokmégy

2. Harmath Andrea – Fülöpjakab

3. Csendes Ildikó – Nagybánya (Erdély) és

Mihályi Timea – Bögöz (Erdély)

Kismatematika 3. osztály:

1. Tóth Áron – Pécska (Erdély)

2. Drasztyl Veronika – Arad (Erdély)

3. Horváth Botond – Soltszentimre

Kismatematika 4. osztály:

1. Bránya Zsombor – Tabdi

2. Farkas Zsombor – Nagyzerind (Erdély)

3. Siplika Réka - Szabadka

 


Képtár


Kásler Miklós miniszter előadása, valamint Megyer Márta és Kis-Tóth Ferenc kiállításának megnyitója
2019. június 14.
További képekTovábbi képek

Eseménynaptár
Áttekintő táblázatÁttekintő táblázat

Kereső
OK

Meghívók
Kölcsey Kör: Új arcok, régi harcok II.
Budapest, Polgárok Háza
2019. április 10. 18:00
XIX. Lakiteleki Filmszemle
A nevezési lapok és a filmek beküldési határideje: 2019. október 4.
Mindszenty szoboravatás és szentelő, valamint Mindszenty Emlékérem átadó

Petőfiszállás-Pálosszentkút kegytemploma 
2019. március 23. 10:30

További meghívókTovábbi meghívók

Lakitelek


TovábbTovább

Linkek

Linkek

Nemzeti Fórum

Lakiteleki Népfőiskola

MindszentyLogo.jpg

Linkek

Linkek

Fidesz - Magyar Polgári Szövetség

Kereszténydemokrata Néppárt

Fidelitas

 

 


HírekSzemélyesÍrások, interjúkOrszággyűlésVálasztókerületKéptárÉrdekességElérhetőség
© Lezsák Sándor - Webmester - Régi honlap - Oldaltérkép