Hírek
Személyes
Írások, interjúk
Országgyűlés
Választókerület
Képtár
Érdekesség
Elérhetőség
Eredmények

 

A Kárpát-medencei Szent Imre vetélkedő döntőjébe 22 csapat került. A kétfordulós verseny zsűrije: Gyulay Endre ny. szeged-csanádi megyéspüspök (a zsűri elnöke); Czoborczy Bence a Keresztény Élet főszerkesztője, Gálfalvi György, író, Marosvásárhely, Harmatos Áronné ny. iskolaigazgató, Lezsák Sándor, Nagy Alajos, a Mindszenty Társaság tiszteletbeli elnöke, Olajosné Kádár Ilona tanár.

 

A programot vezeti Olajos István iskolaigazgató, a vetélkedő szervezője.

2007. április 19-én a Lakiteleki Népfőiskolán, a verseny elődöntőjén az alábbi csapatok jutottak a döntőbe:


Iskola, Település,

Csapat, Felkészítő tanár

 

ÁMK Művelődési Háza, Tiszaszentimre

Művelődési Ház - Tiszaszentimre, Nagyfejeő János

 

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Eger

Boldog Gizella, Csák György Sixtus

 

Gróf Majláth Gusztáv Károly Líceumi Szeminárium, Gyulafehérvár

Majláth, Köllő Tibor

 

Gróf Majláth Gusztáv Károly Líceumi Szeminárium, Gyulafehérvár

Scandicus, Korom Imre

 

Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom

Szent András, Hozmann Zsanett

 

Nagyboldogasszony Magyar Tannyelvű 8 éves Egyházi Gimnázium, Gúta

Anonymus, Balogh Teréz

 

Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely,

Beatus Eusebius, Zsidó Katalin

 

Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola, Pápa

Gyula lányai, Helt Gyula

 

Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Nyíregyháza

Lancea Regis, Tormássiné Kapitány Ágotha

 

Lovasberényi Római Katolikus Plébánia, Lovasberény

Cziráky, Elbert Mária Anna

 

Római Katolikus Plébánia, Nyárlőrinc

Szent Lőrinc, Hajagos Ágnes, Ágost Zoltán

 

Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad

Szent László lovagjai, Benedek Ramóna


A Kárpát-medencei Szent Imre vetélkedő döntőjébe 22 csapat került. A kétfordulós verseny zsűrije: Gyulay Endre ny. szeged-csanádi megyéspüspök (a zsűri elnöke); Czoborczy Bence a Keresztény Élet főszerkesztője, Gálfalvi György, író, Marosvásárhely, Harmatos Áronné ny. iskolaigazgató, Lezsák Sándor, Nagy Alajos, a Mindszenty Társaság tiszteletbeli elnöke, Olajosné Kádár Ilona tanár.

A programot vezette: Olajos István iskolaigazgató, a vetélkedő szervezője.

 

 

2007. április 20-án a lakiteleki Népfőiskolán, a verseny döntőjén

az alábbi sorrend alakult ki:

 

 

1. Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum, Nagyvárad

Felkészítő tanár: Benedek Ramóna, Szent László lovagjai

Csapattagok: Bélfenyesi Tamás, Fűzesi Mónika, Talmács András

 

2. Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom

Hozmann Zsanett, Szent András

Csizmadia Emőke, Berta Péter, Varga Tamás

 

3. Római Katolikus Plébánia, Nyárlőrinc

Hajagos Ágnes, Ágost Zoltán Péter, Szent Lőrinc

Pácsa Szandra, Varga Tünde, Rácz Dávid

 

4. Gróf Majláth Gusztáv Károly Líceumi Szeminárium, Gyulafehérvár

Korom Imre, Scandicus

Bakk Antal Pál, Bakó László, Bodor Attila


5. Lovasberényi Római Katolikus Plébánia

Lovasberény, Elbert Mária Anna, Cziráky

Doma Viktor, Farkas Fanni, Óvári Judit


6. Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, Nyíregyháza

Tormássiné Kapitány Ágotha, Lancea Regis

Goda Katalin, Csoma Péter, Miskei Nóra

 

7. Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Eger

Csák György Syxtus, Boldog Gizella

Gyurkó Csilla, Sipos Beáta, Tóth Ágnes

 

8. Nagyboldogasszony Magyar Tannyelvű 8 éves Egyházi Gimnázium, Gúta

Balogh Teréz, Anonymus

Csiszár Bálint, Marosi Renáta, Pásztor Laura

 

9. Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely

Zsidó Katalin Beatus Eusebius

Fábián Zsolt, Gáll Erika

 

10. Gróf Majláth Gusztáv Károly Líceumi Szeminárium, Gyulafehérvár

Köllő Tibor, Majláth

Albert Antal, Ilyés Lehel, Kovács Mihály

 

11. ÁMK Művelődési Háza, Tiszaszentimre,

Nagyfejeő János, Művelődési Ház-Tiszaszentimre

Bari Nóra, Domokos Dóra, Nagy Döníz

 

12. Petőfi Sándor Gimnázium és Szakközépiskola, Pápa

Helt Gyula, Gyula lányai

Róka Judit, Buics Réka, Bedő Nóra


Képtár


Kurultaj szervezőinek díszvacsorája Bugacon
2018. október 12.
További képekTovábbi képek

Eseménynaptár
Áttekintő táblázatÁttekintő táblázat

Kereső
OK

Meghívók
Keleti Nyelveket Ismertető tanfolyamok
Kezdő szinten: azeri, belarusz, grúz, kazah és haladó szinten: belarusz nyelvből.
Jelentkezési határidő: 2018. október 22.
Felhívás: Grillázs készítő verseny

Lakitelek Népfőiskola
Jelentkezési határidő:
2018. október 19.

Puszták Aranya c. kiállítás megnyitója
Kápolnásnyék
2018. október 13. 11.00
További meghívókTovábbi meghívók

Lakitelek


TovábbTovább

Linkek

Magyar Országgyűlés

Nemzeti Fórum

Lakiteleki Népfőiskola

MindszentyLogo.jpg

Linkek

kis-kunsag.jpg

Fidesz - Magyar Polgári Szövetség

Kereszténydemokrata Néppárt

Kisgazda Polgári Szövetség

Fidelitas

Lungo Drom

MAGOSZ

http://www.orologirepliche.it

 


HírekSzemélyesÍrások, interjúkOrszággyűlésVálasztókerületKéptárÉrdekességElérhetőség
© Lezsák Sándor - Webmester - Régi honlap - Oldaltérkép